3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”
  5. Лев Кошеватський — MVP гри з «Мавпами»

БК “Черкаські Мавпи-2” VS БК “Київ-Баскет-2”

Вища ліга України 22 Грудень, 2018 - 12:00

Recap

У Вищі лізі у заключному матчі року друга команда Київ-Баскета здобула перемогу. Ни виїзді підопічні Максима Балашова здолали другу команду Черкаських Мавп 67:60.

Обіграти сусіда по турнірній таблиці для киян було принципово, адже у першому спаренному матчі вони поступилися черкащанам 68:58.

Цього разу гості одразу ж пішли вперед і очковий ривок зі старту 11:0 це засвідчив. Першу чверть Київ-Баскет виграв 23:12. У другій теж дозволив Мавпам набрати тільки 12 очок, а на перерву команди пішли за 19-очкової переваги Київ-Баскета-2. Втім, по-перерві господарі почали штурм кошика гостей. Чоловіча розмова в роздягальні Едуарда Скрипця зі своїми підопічними подіяла. Третю чверть вже виграли Мавпи 19:10.

Утримати 10-очкову перевагу у заключній чверті Київ-Баскету було непросто. Максим Дейна і колишній гравець гостей Олег Бондаренко робили усе, аби ліквідувати відставання. І це їм майже вдалося. На останній хвилині матчу рахунок був 63:60 на користь киян. Але у вирішальний момент холоднокровність з лінії штрафних проявив їхній лідер Олександр Сидорук. Потім він щей довершив справу, поставивши переможну крапку двоочковим влучанням. У підсумку 67:60 – перемога Київ-Баскета-2.

Матчами у Черкасах Київ-Баскет-2 завершив календарний рік. Він усе ще передостанній у другій групі чемпіонату, але відстань від Черкас – лише очко. Та й Новий рік і Різдво хлопці тепер зустрінуть у піднесеному настрої, що теж важливо.