3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2
  5. Перепустка вболівальника на домашню гру з «Рівним»

БК “Чайка-ДЮСШ-Бердянськ” VS БК “Київ-Баскет”

Суперліга України (жінки) 6 Грудень, 2018 - 18:00

Recap

Чинний чемпіон України зазнав другої поразки у чемпіонаті. Цього разу Київ-Баскет засмутила Чайка-ДЮСШ. Підопічні Срджана Радуловича виграли протистояння у Бердянську 101:81

Матч у Бердянську пішов за сценарієм господарок. Досвідчена Олександра Радулович вже у першій чверті викрила проблеми киянок у захисті. Ближче до кінця першої чверті після її кидка Чайка повела 25:9. Лідер надихала своїх партнерок на подальші результативні дії. Зусиллями свого капітана Анни Ольховик гості залишалися у грі, але обмежена ротація і натхнення Чайки не дозволяли їм розгорнути свої комбінації і нав’язати свою волю. Наприкінці першої половини Кондусь змогла скоротити відставання до -19 – 37:56.

У другій половині Чайка продовжувала гнути свою лінію. Хоч і не так явно. Але тепер її завдання спрощувалося – утримати гостей на очковій відстані.

Кондусь, Ольховик, Спітковська раз-пораз своїми влучаннями намагалися зламати незавидний для своєї команди сценарій, але Чайка не розслаблялася. У заключній чверті Цекова і Радуловіч доводили перевагу морячок до +20. Чайка реабілітувалася за ганебну поразку у Києві. Морячки підбиралися до сто очкової межі і за хвилину до кінця після кидка здалеку Панченко таки перетнули її. У підсумку перемога господарок 101:81.

7 грудня Київ-Баскет зіграє черговий матч на виїзді – проти Козачки.