2. Брентлі Байнум — MVP першого матчу 1/4
  3. В робочому порядку здобуваємо закономірну перемогу над «Говерлою»

БК “Київ-Баскет” VS БК “Дніпро”

Суперліга України (чоловіки) 8 Грудень, 2018 - 16:00
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

8 грудня Київ-Баскет зіграв другий матч домашньої грудневої серії. Підопічні Євгена Мурзіна приймали Дніпро і поступилися у драматичному суперництві 78:79.

Матч команди розпочали без розвідки, на високих швидкостях. Перша спроба відірватися у Дніпра виникла після кидка здалеку Закурдаєва 5:2. Але на його випад доволі оперативно відреагував дебютант киян Мілош Латкович 4:5. Результативність була доволі низькою. Нарешті Петров з-за Фесенка влучив і вивів господарів вперед. Але і Дніпро не залишився у боргу. Закурдаєв закинув і сфолив. Крутоус, який до цього змарнував кидок з-за дуги, з лінії штрафних був влучним. На останній хвилині чверті Фесенко реалізував «2 з фолом», а Крік не влучив з-за дуги і гостям вдалося відірватися 18:12.

Другу десятихвилинку підопічні Євгена Мурзіна розпочали результативно. Крік пристрілявся до кільця Дніпра, спочатку закинув три очковий а потім двічі відзначився з лінії штрафних. Партнера підтримав кидком здалеку Луценко і Київ-Баскет вийшов вперед 20:18. Рушниця Луценка спрацювала ще в один потрібний момент. Коли Дніпро знову повів, Макс закинув здалеку і відновив рівновагу. Індивідуальна майстерність гравця збірної Мішули принесла Дніпру дивіденди на екваторі чверті. Він реалізував три очковий і вивів гостей вперед. На два з фолом Сандула результативним проходом відповів Закурдаєв. Рівна боротьба тривала до перерви. В унісон із сиреною Латкович поцілив з-за дуги і Київ-Баскет пішов на відпочинок лідером 38:37.

У третій чверті суперники продовжили по черзі демонструвати впертість і влучність. На екваторі десятихвилинки кияни таки здійснили вдалу спробу відірватися: Челован зробив данк але не влучив з-за дуги, партнера результативно підтримав Мангано і потім два з фолом реалізував Латкович. Фесенко змарнував нагоду припинити відрив промахами з лінії штрафних, а Мангано набрав ще +3. То ж ривок підопічних Мурзіна 10:0 втілився у доволі комфортні 54:45. Це дозволило вести гру більш спокійно.

Останню чверть команди розпочали за рахунку 57:53 на користь господарів. На початку цього відрізку сім очок поспіль киянам приніс Крік. Це дозволило їм утримувати дніпрян на очковій відстані. Після влучання Петрова Крік тричі поцілив з лінії штрафних і збільшив перевагу киян до +10 69:59. Дніпру вдавалися кидки здалеку. Шундель, Мішула, Закурдаєв своїми влучаннями підтягували свою команду до «ватерлінії». Врешті решт на останній хвилині Мішула відновив рівновагу 77:77. На Мангано дніпряни сфолили і той вивів господарів вперед. Але знову Мішула був влучним і Мурзін взяв тайм-аут. 24 секунди на атаку Київ-Баскет не використав. 79:78 – перемога Дніпра.