3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2

БК “Київ-Баскет” VS БК “Політехнік”

Суперліга України (чоловіки) 6 Грудень, 2018 - 18:30
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

Зимову ігрову сесію у Суперлізі Парі-Матч Київ-Баскет розпочав домашнім поєдинком з Політехніком. Легкої прогулянки для господарів не вийшло. Політехнік проявив у Києві здатність боротися за перемогу, вигравши матч 81:77.

Київ-Баскет створив шести очковий відрив на початку матчу, але харків’яни наздогнали господарів і зусиллями американських легіонерів Грема і Кромера вийшли вперед. Втім, Київ-Баскет знайшов протидію їхній грі і закінчив першу десятихвилинку з шести очковою перевагою.

Результативні дії Кріка і Крутоуса підтримав на початку другої десятихвилинки своїми влучаннями Носков. Він приніс киянам шість очок і Київ-Баскет зробив свою перевагу подвійною 24:12. Політехнік шукав свій шанс скоротити відставання. Рочняк закинув здалеку, завжди напоготові відзначитися був Кромер і Політехнік до перерви тричі скорочував відставання до -2. На останній хвилині першої половини Челован підібрав під чужим щитом, але атака господарів захлинулася. Кромер перехопив і з лінії штрафних відновив рівновагу 31:31. Але Київ-Баскету після кидка Мангано вдалося піти на перерву лідером 33:31.

На початку третьої чверті Політехнік знову відновив рівновагу. Відзначився той самий Грем 33:33. Але одразу ж гості пропустили від Челована. Щоразу на вдалі дії Київ-Баскета контргрою відповідали підопічні Володимира Коваля. Ближче до екватора чверті Козлов три очковим знову відновив рівновагу 39:39.Потім Грем з лінії штрафних вже вивів гостей вперед 41:39. Крутоус не дав розвинути успіх Політехніку. 41:41. Ще у третій чверті кидок здалеку Мангано підтримав результативним проходом Латкович і кияни змогли дещо відірватися 50:43.

На заключну чверть команди вийшли за рахунку 54:51 на користь господарів. Підопічні Євгена Мурзіна за підтримки трибун доволі швидко встановили десяти очкову перевагу 65:55. Не губився новачок Латкович, який долучився до створення відриву кидком здалеку. Але ближче до кінця гри після три очкового Козлова Політехнік знову скоротив відставання до мінімуму 66:67. Мурзін взяв тайм-аут, аби загасити кураж гостей. Певним чином це йому вдалося, хоча кінцівка матчу виявилася валідольною. Своєчасно приніс три очки своїй команді Петров 72:68. Але за хвилину до кінця рівновагу відновив Чугунов 74:74, а потім триочковий реалізував Кромер. Далі штрафні точно пробили Латковіч і Кромер. За 15 секунд до кінця Політехнік продовжив лідирувати 79:76.